NFS Carbon

5. května 2009 v 18:56 | Asgard |  Need For Speed
Jelikož dělám blog už docela dlouho, udivuje mě, že nevím jak začít. Chci být originální, ale opravdu mě nic nenapadá. Thaaak zacatek uz by byl :-) !

NFS Carbon je X-tý díl série Need For Speed. Odehrává se v městě Palmont City ve kterém najdete jak průmyslovou část, tak i třeba čínskou čtvrť. Dle mého pozorování má asi městečko peněz nazbyt a tak je vkládá do místní policie která má kolikrát lepší auta než vy. Takže když už po Vás jde několik těch policejních "sporťáků" tak je kolikrát těžké se jich zbavit a aby to bylo něčím ulehčené, je tu požehnaně dost věcí, kterými můžete svým pronásledovatelům jejich cestu znesnadnit. Např. sražení reklamního donutu, proražení benzinové pumpy nebo shození nákladu nějákého vozu. To ale není žádná novinka.

Novinkou je to, že jste bossem svého gangu pouličních závodníků kterému zvolíte jméno a i znak. Vyhráváním jednotlivích závodů získáváte území svých rivalů a tlačíte je do ofsajdu. Vždy když dobyjete celé území, musíte závodit s šéfem klanu jenž ste vystrnadily. Tyto závody nebívají obvzlášť lehké, ale když už jej vyhrajete, můžete vyhrát i třeba papíry od auta vašeh protivníka, nebo tučnou peněžní odměnu. Ano výhra není předem jasná. Po závodě si vybíráte kartičky, aniž by jste věděli co na nich je.

Máte na výběr několik aut a jejich seznam se Vaším postupem ve hře zvyšuje. Auto si potom můžete modifikovat jak ze stránky vzhledové tak i výkonnostní. Právě díky tomu je nejspíš Need For Speed tak oblíbenné.

Co dodat? Prostě další zdařilé pokračování v sérii NFS. Přeju hodně zábavy...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.