Commandos 1: Beyon the Call Duty - Návod

4. ledna 2008 v 13:39 | Asgard ( Honza V. ) |  Commandos

1. Level ( Zelený baret, Potápěč, Technik, Odstřelovač ) .

 1. Nechte člun v závětří a s potápěčem doplavte k molu, kde se necháte objevit patrolou na stráni. Až seběhne dolu odstraňte ji co nejvíce u zdi a pak obě stráže na hrázi.
 2. Ostřelovač likviduje levou stráž na věži a pomocí pasti stráže co se nechají nalákat pod schodiště. Poslední dvě stráže na nádvoří rychle nožem a odnést k 7.
 3. Ostřelovač sestřelí horní stráž a ke spodní se dostane zelený baret pravou stranou mezi zdí a přístřeškem. První stáž odstraňte za rohem a druhá je už sranda.
 4. Ostřelovač druhou stráž na věži a pak nožem všechny stráže na spodních hradbách.
 5. Harpunou sestřelit patrolu na plošině a nožem vyřadit kulomety.
 6. Vyklidit zbývající stráže pak už není žádný problém a je to jen otázka citu a rychlosti.
 7. Položte k domu nálož a tuplujte jí barelem pro větší účinnost Další nálož položte u 3 na horní plošinu a poslední dvě u 2 k dělům. K posledním dvěma dělům dejte barely. První sestřelte barel u strážnice a pak postupně všechny nálože a po uklidnění se zeleným baretem utečte k výtahu sestřelte poslední barel a utečte dolu. Odstřelovač likviduje dvě miny a cesta je volná.

2. Level (Zelený baret, Řidič, Špión, Zajatec) OXII7.

 1. Dostaňte se zeleným baretem k hlavnímu vchodu a po cestě postupně likvidujte stráže. Důstojníka v modré uniformě uspěte a špión si vezme jeho uniformu a oblíkne si ji..
 2. Zlikvidujte stráž a přelezte přes plot a projděte lvím výběhem. Pozor ať vás lvi nevidí.
 3. Nalákejte všechny stráže k budově u vrat a zde likvidujte. Použijte vysílačky a objevení se.
 4. Zde musí spolupracovat špión se zeleným baretem a navzájem si vypomáhat. Postupujte opatrně a obezřetně, aby vás neviděla stráž od 6.
 5. Nalákejte stráže před i za plotem ke lví kleci a to co nejdále a postupně je zde likvidujte.
 6. Stráže odstraňte špiónem a odnášejte za altán. Přitom pozor na patrolu která prochází kolem.
 7. Snad nejhorší čas kdy nejdříve odstraníme stráž u auta a pak u brány. S řidičem nastupte do auta a přesuňte se k budově u čtyřky a vyčkejte příchodu ostatních.
 8. Špión odstraní popravčí četu a tím osvobodí vězně a společně se přesunou k autu a všichni odjedou a tím je mise úspěšně splněná.

3. Level ( Zelený baret, Odstřelovač, Řidič ) 70H90.

 1. Zlikvidujte jednotlivé stráže u kostela a pak se postavte ke strži tak aby jste byli vidět ze zdola a tím nalákáte stráže nahoru a zde je likvidujte. Přitom používejte vysílačku aby se stráže dostali dál od strže a zde je likvidujte a všechny odneste za kostel ke káře. Tímto způsobem se dají odstranit všechny stráže na této straně včetně jedné u mostu.
 2. přebroďte řeku a zlikvidujte stráže u stanu a odneste za dřevěnou boudu, následně přilákejte obě stráže z rozvalin.
 3. Schovejte se za skálu a pomocí vysílačky zlikvidujte stráž a schovejte jí.
 4. Z tohoto místa odstřelovač sestřelí stráž na horním ochozu a zelený baret při cestě do tohoto místa odstraní s pomocí vysílačky stráž na levé straně rozvalin. Následně nebude tak lehké zlikvidovat obě stráže u pod skálou.
 5. od trojky odstřelovač odstraní stráž v mezipatře a zelený baret stráž pod schody a odnese za dům.
 6. Vylezte po skále a odstraňte stráž před stanem a pak ostatní lákejte k bloku nalevo kde je likvidujte. Pozor přitom na psa. Přilákejte k vlajce stráž z mostu a pak zlikvidujte kulomet. Zbývají poslední dvě stráže na druhé straně mostu. Přitom pozor na patrulu u kostela.
 7. Dostaňte se po schodech s odstřelovačem a řidičem na horní planinu a odstřelovač sestřelí stráž úplně vlevo a zelený baret odstraní stráž na mostě. Nezapomeňte jí odklidit a řidič přejede řeku s náklaďákem. Teď už vás čeká jen nelehký úkol a to odmontovat z letadla bombu a přinést jí do náklaďáku a o
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.